
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 µF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Voltage Rating | 10 V |
| Tolerance | 20 % |
| Thickness | 1 mm |
| Dielectric | X5R |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 766
Distributors
pcbx
Unit Price$0.19555
Ext.Price$0.19555
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19555 | $0.19555 |
| 10 | $0.17206 | $1.72060 |
| 50 | $0.15139 | $7.56950 |
| 100 | $0.12905 | $12.90500 |
| 500 | $0.11000 | $55.00000 |
| 1000 | $0.10167 | $101.67000 |
| 3000 | $0.09398 | $281.94000 |
